CIMR-AU2A0012FAA
2-year MRO Warranty
Same Day Shipping
Yaskawa CIMR-AU2A0012FAA
A1000 DRIVES DRIVE, AC, 3HP, 240V, 3PH, 11A, CT, 3HP, 12A, VT, 11.81"HX5.51"WX5.79"D
Select Condition
Refurbished
1 in stock
New
1 in stock