CIMR-AU4A0165FAA
2-year MRO Warranty
Same Day Shipping
Yaskawa CIMR-AU4A0165FAA
A1000 DRIVES DRIVE, AC, 100HP, 480V, 3PH, 150A, CT, 125HP, 165A, VT
5/5
1 rating
Select Condition
Refurbished
1 in stock