CIMR-AU4A0675AAA
2-year MRO Warranty
Same Day Shipping
Yaskawa CIMR-AU4A0675AAA
DRIVE, AC, 500HP, 480V, 3PH, 605A, CT, 600HP, 675A, VT, 44.88"HX26.38"WX14.57"D