CIMR-AU5A0011FAA
2-year MRO Warranty
Same Day Shipping
Yaskawa CIMR-AU5A0011FAA
DRIVE, AC, 7.5HP, 575V, 3PH, 9.8A, CT, 10HP, 11A, VT, 11.81"HX5.51"WX6.57"D