CIMR-AU5A0032FAA
2-year MRO Warranty
Same Day Shipping
Yaskawa CIMR-AU5A0032FAA
A1000 DRIVE DRIVE, AC, 25HP, 575V, 3PH, 27A, CT, 30HP, 32A, VT, 15.75"HX8.66"WX7.76"D
5/5
1 rating
Select Condition
Refurbished
Request Quote
New
1 in stock