CIMR-AU5A0077FAA
2-year MRO Warranty
Same Day Shipping
Yaskawa CIMR-AU5A0077FAA
DRIVE, AC, 60HP, 575V, 3PH, 62A, CT, 75HP, 77A, VT, 28.74"HX12.95"WX11.14"D