CIMR-AU5A0192AAA
2-year MRO Warranty
Same Day Shipping
Yaskawa CIMR-AU5A0192AAA
DRIVE, AC, 150HP, 575V, 3PH, 172A, CT, 200HP, 192A, VT, 31.5"HX19.69"WX13.78"D