CIMR-PU4A0023FAA
2-year MRO Warranty
Same Day Shipping
Yaskawa CIMR-PU4A0023FAA
P1000 DRIVES DRIVE, AC, 15HP, 480V, 3PH, 23A, VT 120% OVERLOAD CAPACITY
5/5
1 rating
Select Condition
Refurbished
1 in stock
New
1 in stock